- Bedrijven, Projecten
Personeelslockers voor Van der Valk Haarlem
Een nieuwe samenwerking met Kupan! Dé producent van compacte High Pressure Laminate (HPL) wanden, deuren en meubelen. In samenwerking hebben we de kleedkamers van Van der Valk in Haarlem voorzien van 80 high-end HPL lockers.
Voor zowel de dames- als herenkleedkamers hebben we stijlvolle en praktische lockeroplossingen geïmplementeerd. De personeelslockers zijn voorzien van een geïntegreerde terminal, naadloos verzonken in de deuren, wat zorgt voor een strak en modern uiterlijk. Dit project is speciaal ontworpen voor het personeel van Van der Valk, met een focus op gebruiksgemak en veiligheid.
- Geavanceerd sluitsysteem: dankzij LoQit’s slimme technologie kunnen medewerkers gemakkelijk en veilig toegang krijgen tot hun lockers.
- Naadloze integratie: de lockers zijn voorzien van terminals die perfect in het ontwerp zijn geïntegreerd, wat zorgt voor een gestroomlijnde en luxe uitstraling.
- Gebruiksvriendelijke pasfunctie: medewerkers kunnen hun eigen passen gebruiken om toegang te krijgen tot de lockers, wat het gebruiksgemak verhoogt.
- Duurzaam en stijlvol design: de HPL lockers van Kupan staan bekend om hun duurzaamheid en hoogwaardige uitstraling, wat bijdraagt aan de algehele sfeer van de kleedkamers.



Meer informatie?
Laat een bericht achter en wij nemen zo snel mogelijk contact op.
Businesspark Friesland-West 27A, 8447 SL Heerenveen
info@loqit.nl, +31 (0)512 20 40 40
Meer projecten van LoQit

Personeelslockers voor Smeding in Geldermalsen
Voor onze klant Smeding in Geldermalsen hebben we recent een mooi project gerealiseerd. In totaal zijn er 104 personeelslockers geleverd met LoQit slysteem, uitgevoerd in hoogwaardig HPL (High Pressure Laminate).

500 personeelslockers voor IKEA Groningen
Voor de vestiging van IKEA in Groningen heeft LoQit recent een nieuw project succesvol opgeleverd: 500 slimme personeelslockers uitgerust met ons premium elektronisch sluitsysteem.

Dynamische lockers voor Firda bij Abe Lenstra Stadion
Firda blijft investeren in moderne en flexibele opbergoplossingen voor hun locaties. Na de eerdere installaties in Leeuwarden en Drachten heeft Firda nu ook het LoQit lockersysteem in gebruik genomen op hun locatie bij het Abe Lenstra Stadion.