- Bedrijven, Projecten
500 personeelslockers voor IKEA Groningen
Voor de vestiging van IKEA in Groningen heeft LoQit recent een nieuw project succesvol opgeleverd: 500 slimme personeelslockers uitgerust met ons premium elektronisch sluitsysteem.
De lockers zijn volledig geïntegreerd in het bestaande netwerk van IKEA en maken gebruik van de bestaande personeelspassen. Dit betekent dat medewerkers met hun eigen pas eenvoudig en veilig toegang hebben tot hun persoonlijke locker, zonder extra handelingen of sleutels. Dankzij het gebruiksvriendelijke self-management systeem ervaren medewerkers maximale zelfstandigheid, terwijl het beheer minimaal blijft voor de facilitair verantwoordelijken.
We zijn trots op deze samenwerking met IKEA en op het feit dat we hebben kunnen bijdragen aan een efficiënte, veilige en gebruiksvriendelijke werkomgeving voor het personeel van deze mooie vestiging.



Meer informatie?
Laat een bericht achter en wij nemen zo snel mogelijk contact op.
Businesspark Friesland-West 27A, 8447 SL Heerenveen
info@loqit.nl, +31 (0)512 20 40 40
Meer projecten van LoQit

Dynamische lockers voor Firda bij Abe Lenstra Stadion
Firda blijft investeren in moderne en flexibele opbergoplossingen voor hun locaties. Na de eerdere installaties in Leeuwarden en Drachten heeft Firda nu ook het LoQit lockersysteem in gebruik genomen op hun locatie bij het Abe Lenstra Stadion.

Nieuwe lockers voor Vogelaar Vredehof
LoQit heeft in samenwerking met Sonesto een nieuwe opbergoplossing geleverd voor Vogelaar Vredehof, een bedrijf dat zich richt op de teelt en verwerking van hardfruit.

Dynamische lockers voor Hogeschool Rotterdam
In samenwerking met Sonesto hebben we Hogeschool Rotterdam, vestiging Blaak 10, voorzien van 110 dynamische lockers. Lees hier meer.